Ohledně blogu

Motýluška

30. července 2016 v 20:19 | Dincie
Krásný podvečer! :-) Po neuvěřitelné době 2 let a 3 měsíců jsem se konečně odhodlala ke změně výchozího designu! :-) Viktorii jsem milovala, a proto tady také vydržela tak neuvěřitelně dlouhou dobu a trhla tím celkový rekord. :-D ALE, nedá se nic dělat, změnu už to chtělo a tak se zde poprvé v dějinách Portálu, objevuje zelený design, pojmenovaný jako Motýluška. Myslím, že není tak těžké uhádnout proč se jmenuje zrovna takto. :-D Se změnou laye jsem se také dostala ke slibovaným organizačním změnám, které by měly dění i orientaci na Portálu ulehčit a zjednodušit. Zavedla jsem praktičtěji vysvětlené VOLBY - Rozcestník, upravila jsem informace i evidenci layů. Doufám, že se vám tady bude proklikávat lépe, než předtím. :-D Změnila se také ikonka, ale funkční zůstává i ta stará - jen ve své zelené variantě. ;-)
Před těmi 2 roky, jsem se zmínila, že by mohl být budoucí design Portálu sladěný do zelené. Při vytváření Motýlušky jsem si na tohle své předsevzetí nevzpomněla, ale je vtipné, že se nakonec splnilo. Tak jaká barva to bude příště? Hm...jak se znám..., tak patrně zase modro-fialová...:-D Mějte se moc krásně, přeji vám co nejvíce sluníčka, pohody a letní relaxace, ahoj! ;-) :-D :-)


Nová kolekce designů ze HRY O TRŮNY

10. července 2016 v 12:32 | Dincie
Ahojky! Už brzy se můžete těšit na nejnovější kolekci a vlastně úplně první kolekci s filmovou/seriálovou tématikou! :-D Bude totiž inspirovaná samotnou Hrou o trůny. Představí se vám tak 5 layů s 5 různými postavami! ;-) Na koho se můžete v designové podobě těšit? To vám prozradí menší ochutnávka...:-D ;-)

Hra o trůny ale není to jediné, co na Portál v nejbližší době zavítá. :-) Již nadešel nejvyšší čas na nový výchozí design Portálu a s ním mám naplánované velké organizační změny. :-) Především celkové zpřehlednění nabídky všech layů, ujasnění terminologie a praktičtější hledání pro nové zájemce. :-) Už brzy...;-)


Malá ochutnávka :Ohledně vyrábění layů

24. května 2016 v 23:56 | Dincie
Ahoj! :-) V poslední době jsem z doručených emailů vypozorovala často se opakující mylnou informaci. Netuším proč, ale panuje přesvědčení, že : "Už laye na přání nedělám a nedělám ani žádné jiné laye." Jelikož se toto přesvědčení objevilo ve více zdrojích, ráda bych tuto zmatenou informaci uvedla nyní na pravou míru. Laye samozřejmě ještě pořád dělám a pravděpodobně i v budoucnu dál dělat budu. ;-) :-) ;-) Samozřejmě, že už nejsem v jejich vyrábění takový rychlík, jako například ve svých začátcích, kdy v podstatě platilo : objednávka i lay v jednom týdnu. Celkem ideál a kdyby to bylo jen trochu reálné, ráda bych se k němu zase někdy vrátila. :-) Utopie. :-D Nicméně, víte, že studuju, že odjíždím mimo domov, a proto aktuálně funguju spíše návalově v příznivých chvílích volných víkendů apod., ale ani to není stále důvod k tomu, abych s layováním skončila. Laye stále vytvářím a to jak VOLNÉ laye, tak laye NA PŘÁNÍ. Dokonce pořád ještě přijímám objednávky na nové laye na přání, pokud mě objednávka zaujme.

Čas na layování si budu snažit najít vždycky, nemusíte se tedy bát. ;-) Mějte se krásně a doufám, že už se podobné zvěsti šířit nebudou. ;-) :-D :-D

PS. Chtělo by to už nový design Portálu, nemyslíte? :-D


Projekt : Volný lay MĚSÍCE prošel inovací

11. ledna 2016 v 16:31 | Dincie
Ahojky! :-D Možná jste si už někdy vybrali lay z mé nabídky na základě tohoto projektu, kdy vás připomenutý lay třeba zaujal a dokázali jste si ho představit jako výchozí dess svého blogu...:-) Tato myšlenka mě inspirovala k upravení souhrnu celého projektu tak, aby byl přehlednější, nabídl nově například VELKÝ NÁHLED na lay :-), k němuž se dalo dosud sice proklikat, ale předpokládám, že se do této zdlouhavé cesty nikomu nechtělo, popřípadě došlo k zamotání v mých manekýnkách. :-D

Také jsem pro lepší přehlednost dodala k layům jejich zmenšené avatary, jako vlastně takový prvotní náhled o jaký lay se jedná, a zavedla jsem rychlejší možnost odkazu na to, jak si o lay napsat. ;-)

Pro úplnost, nebo spíše takové dovysvětlení, jsem ještě dodělala 3 bodový systém, jak to celé funguje, kdyby se náhodou někdo v tom mém pověstném bludišti ztratil a chtěl se skrze čtení najít...:-D ;-) :-)

Nové otravné reklamy a jak se jich zbavit

9. září 2015 v 21:52 | Dincie
Ahojky! :-) Když se tak poslední dobou toulám po blozích, zaráží mě, kolik z nich si stále nechává otravnou boční reklamu, tzv. "overlay reklamu", která kazí celkový dojem z blogu a mnohdy zakrývá podstatnou část designu. :-( Připadá mi to jako hrozná škoda, která je způsobovaná úplně zbytečně, protože vypnutí této reklamy netrvá ani minutu. Stačí k tomu pouze odškrknout políčko pro její zobrazování - a máte klid. ;-) Samozřejmě je to každého věc - a pokud se vám reklama líbí, nemusíte si s ničím lámat hlavu, ale já neodolám a zcela sobecky doporučuju její vypnutí zejména všem, kteří nosí kabátek z dílny Dincie... :-D


Jak reklamu vypnout?

Nastavení → Obecné → Zobrazování overlay reklamy

Velký přesun! Dincie a layů do volných...

19. září 2014 v 17:23 | Dincie
Ahojky! :-) Mám pro vás pár zpráv. Předně vás prosím o novou várku trpělivosti s mou osobou, protože v neděli odjíždím na kolej a v pondělí mě čeká moje nová vysněná škola. :-) Tudíž mi začíná zase trochu jiný svět, kterému bych se chtěla samozřejmě maximálně věnovat, a proto se jako Dincie moc projevovat nebudu, já vím, opět. :-( Neříkám, že skončím, nebo, že zase usnu svým typickým spánkem, ale budu tady zase jenom občas, takže ať s tím, prosím, počítáte. ;-) Děkuju.

Druhou novinkou-nenovinkou je fakt, že všechny laye (návrhy), které jsem vytvořila pro soutěž blogu, přesunuju do volných. Patrně založím novou kategorii. ;-) Takže pokud máte o nějaký zájem, stačí mi napsat na email. Mějte se moc krásně, žíjte blaze. ;-) :-D ;-)

Domove, sladký domove!

21. srpna 2014 v 10:52 | Dincie
Mí drazí! :-) Jsem strašně ráda, že jsem se vrátila. :-D Už je to nějaký ten den, takže to možná už někteří z vás stihli zaregistrovat. :-) Byla jsem tak zničená a unavená, jako obvykle, ačkoliv bábi dokáže vždycky něčím ještě překvapit, bohužel. :-D No, musela jsem si něčím vylepšit náladu, takže jsem si udělala nový design na hlavní blog. Už to bylo fakt třeba. :-D Lesní Víluška se mi hodně líbila, ale už okoukala. Bylo to už prostě moc dlouho. Jak se vám líbí nový dess? ;-) :-) :-D


x

Nové návrhy + tady NEBUDU !!!

11. srpna 2014 v 22:28 | Dincie
Ahoj! :-) Tak jsem opět neodolala a ještě dotvořila pár dalších návrhů do soutěže blog.cz. :-D Nevím proč, ale tak nějak jsem chtěla mít nějaký návrh ke každé pomyslné kategorii, které se na blogu objevují. :-D Ještě mi chybí hudební a deníčkovský, takže se možná ještě o něco takového pokusím, ale už si připadám trochu trapně, vzhledem k počtu blogů, které jsem musela vytvořit...takže nevím a rozhodně nic neslibuju. Ke konci článku vám ale hodím náhledy na své tři nové výtvory. ;-) :-) :-)

Teď ta další podstatná věc - zítra odjíždím a počítejte s tím, že tady MINIMÁLNĚ týden nebudu! :-( Pokud čekáte na nějakou odpověď/ vyřízení / lay, prostě na cokoliv, tak se předem omlouvám, ale tam, kam jedu, ještě pořádně nezavedli 21. století a tedy ani internet. :-( Bohužel. Nebudu na síti, nebudu dostupná a možná se ani nedožiju návratu, ale mějte se mnou prosím soucit. Jedu odevzdat svou "daň z prázdnin" a makat, makat a poslouchat blbé kecy. :-D Prostě pohodička...:-D :-D :-DTak jsem se taky zapojila do soutěžení...

11. července 2014 v 20:09 | Dincie
Ahojky! :-D Tak jsem neodolala a rozhodla se také zapojit do toho nového šílenství tvoření designů, které teď na blogu probíhá. :-D Četla jsem dost protichůdné názory, ale nakonec jsem usoudila, že bych to chtěla vyzkoušet. ;-) Vždycky jsem chtěla udělat nějaký autorský lay, nebo lay, který by mohl být použitý jako univerzální šablona a byl by celý z free obrázků, nebo obrázků, které by byly buď mé, nebo bych k nim měla přímo autorská práva. :-) Tak jsem vytvořila celkem 6 různých návrhů. Dobře, dva z toho se liší jen minimálně (liší se v menu), ale jinak jsem chtěla postihnout co nejvíce odlišných skupin. A protože mě to začalo bavit, díváte se pouze na první várku. :-D Mám v plánu jich vytvořit mnohem více, protože mám spoustu výborných podnětů! :-D A menší otázečka na závěr, jak se líbí moje návrhy vám a který vás zaujal popř. nejvíce? ;-) :-) :-D
Dincie je zase zpátky!

26. května 2014 v 22:36 | Dincie
Ahoj! :-D Ahoj všem, kteří mě ještě stále občas čtete a trpělivě na mě čekáte! :-D Konečně jsem zpátky a doufám, že to také brzy na layích pocítíte, neboť hodlám dohnat, co jsem zameškala. ;-) Byla jsem teď časově velice vytížena - maturovala jsem. :-D A musím se vám pochlubit, že s vyznamenáním. :-D Jsem strašně šťastná. :-) Teď ještě troje příjmačky na VŠ a mám určitou náročnost tohoto roku za sebou. :-) Mějte se moc krásně, ahoj! ;-)

Zbytečně nastavené laye...

18. dubna 2014 v 23:05 | Dincie
Ahoj! :-) Nedávno jsem upravovala Informace, ohledně podmínek nastavování layů, což mě inspirovalo k tomu si zase projít nastavené volné laye. :-) A i když jsem u některých vážně doufala, že svůj blog po novém layi rozjedou, nestalo se tak. Aneb proč asi nechci nastavovat laye na prázdné nové blogy...Takže to jenom tak, pro představu, jak může být někdy i dobrá vůle naprosto marná a zbytečná...:-)

Viktorie

13. dubna 2014 v 15:50 | Dincie
Krásný den! :-) Nadešla ta těžká a zároveň slavnostní chvíle, kdy jsem změnila výchozí design Portálu. Už jsem se o tom dlouho zmiňovala a neméně dlouhou dobu to plánovala, až se nyní konečně sešly všechny potřebné okolnosti a tak vznikla modro-fialová Viktorie. :-) Viktorie, lovkyně hvězd. :-D Proti jemné Arianně je to obrovský barevný skok, tak doufám, že ne k horšímu. Už se mi po modré, nejtypičtější barvě Portálu, trochu stýskalo. :-D Je to už skoro rok, kdy jsem vám představila bílo-kávovou slečnu se zrcadlem, ale musím přiznat, že se mi i tak skoro vůbec neokoukala a tak není vůbec vyloučený její budoucí návrat. ;-) Netuším, jak dlouho zde pobude Viktorie, lovkyně hvězd, rusovlasá slečna pojmenovaná opět podle jedné z mých vymyšlených postav, ale doufám, že minimálně stejnou dobu. :-) Ačkoliv je pravda, že výraznější barvy se omrzí dřív, jak už jsem si ověřila u Letního slunovratu. :-D Tak uvidíme. ;-) Snažila jsem se zachovat všechno praktické a přehledné, co vám Arianna nabízela a zároveň tomu dát trochu jiný pohled...jak se líbí Viktorie vám?

Menší Portálové výročí...

8. února 2014 v 19:32 | Dincie

Ahoj! :-) Tento týden, ve středu, proběhlo celkem důležité datum. :-) Ve středu to byly totiž přesně čtyři roky od chvíle, kdy mě Ewelyn Dark přemluvila k tvorbě prvního laye na přání. :-D A já to, jako už tradičně, neslavím tak úplně přesně, ale tak, jak výjde volný čas a chuť vás zasvětit. :-D Každopádně bych chtěla tímto článkem moc poděkovat všem, kteří mě na mé "layové cestě" někam posunuli a naučili tak něco nového. ;-) A těm, kteří mi dávali naději, novou inspiraci a chuť pokračovat. Vážím si toho a moc vám děkuji. Je to krásné, moct slavit menší, ale pro mě významné výročí. Asi se neubráním zadoufání, že se tady sejdeme i příští rok u toho zaobleného. Doufám. :-D

Arianna

21. srpna 2013 v 16:12 | Dincie
Ahoj! :-) Tak jsem to prostě psychicky nevydržela a podlehla nutkání udělat Portálu nový design. :-) Já vím, Letní slunovrat se tady zrovna neohřál, ale už předtím jsem psala, že jsem bločku k narozeninám slíbila novou stříšku. :-) A protože se neodkladně blíží září...8-O Letní slunovrat se mi líbil a ne že bych s ním nebyla spokojená, ale přestal vystihovat mé představy. :-) Myslím, že hlavní problém byl v tom, že se příliš podobal Pavučince, což jsem sice chtěla, ale neuvědomila jsem si přitom, že to pak nebude větší změna a příliš brzo se mi okouká...8-O Škoda, ale co se dá dělat? Každopádně jsem tedy zhřešila a vytvořila si Ariannu v nádechu pohodové bílé kávy, u které už předpokládám, že opravdu vydrží na delší čas... :-D Měla jsem potřebu vyměnit nejen boční, ale zejména horní menu, zkrátit záhlaví a posunout celkově text výše, takže jsem nyní 100% spokojená. :-D Měla bych to zaklepat. Jak se líbí Arianna vám? Není to na vás málo barevné, když všechny předtím byly docela bohaté a duhové, zvláště Letní slunovrat? :-) Nebo snad dokonce smutné? Doufám, že ne, ale pokud ano, váš názor mě samozřejmě hodně zajímá, ale budete to muset přetrpět, protože se jí jen tak nevzdám. ;-) V takovém případě jsem to ale myslela tak, že výchozí design Portálu by měl poněkud ustoupit do pozadí, aby vynikly všechny laye na přání i do zásoby...;-) Mějte se moc krásně, já jdu na svou lehce zaprášenou emailovou schránku...:-D :D :D

Nečekané a niterní odhalení Dincie...

16. července 2013 v 17:16 | Dincie
Ahojte! :-) Nedávno jsem byla postavena před velice lákavou nabídku poskytnout na blogu rozhovor. :-) Saiya mi položila 15 pozoruhodných otázek a mnohé z nich velmi osobní a niterní. :-) Takže...pokud máte chuť poznat mou osobu o něco blíže nebo vás jen zajímají mé názory a život, můžete si tento rozhovor přečíst ZDE. Mějte se krásně, užívejte si prázdnin...ahoj! ;-)

Občasné monology s Dincií

14. července 2013 v 18:48 | Dincie
Ahoj! :-) Už nějakou dobu mám potřebu přemítat nad určitými designerskými tématy a tak mě napadlo zavést jako nový projekt "Občasné monology s Dincií", kde s vámi občas své myšlenky, radosti i trápení v layařském světě proberu...:-) A bude mě pochopitelně zajímat i váš názor na konkrétní témata, která zní : (Zatím seznam, v budoucnu budou postupně přibývat)

2. Proč jsem začala dělat designy? Co mi layování dalo/vzalo?
3. Jak dokonale odradit layaře, aby pro někoho (ne)udělal lay?
4. Co obnáší nastavení "volného" designu?
5. Je lepší volný lay nebo lay na přání? Jak je to pro vás a jak pro layaře?
7. Co je potřeba k vyrobení laye na blog.cz?
8. Problém jménem nastavení.
9. Rozdíl mezi layem a designem.
10. Jeden den jednoho layaře.
11. Jak si vyrobit jednoduchý lay?

Letní slunovrat

23. června 2013 v 16:16 | Dincie
Ahojte! :-) Konečně se dočkal změny výchozího designu i PORTÁL a po roce a 2 měsících, kdy tady zůstávala Pavučinka, tak její místo vystřídá trošku tmavší Letní slunovrat, který je schválně laděný to spíše teplých, podzimních barev. Má to jistou menší souvislost, která na Portálu už od počátků probíhá. Pokud pominu úplně první, úvodní lay, tak Jarní kvítek zastupoval první období roku, Winter time zase to poslední a Pavučinka léto. Které pak nám chybí? :-D Tak. Teď už znáte odpověď na mou úvodní nastíněnou otázku ohledně barev Letního slunovratu. :-) Spolu s layem jsem změnila i mnoho dalšího, jak si jistě brzo povšimnete a mě bude samozřejmě zajímat, jestli se vám líbí více, méně nebo stejně, jako Pavučinka, o čemž můžete hlasovat v anketě níže. Také se chystám vyrábět, vyrábět a vyrábět laye na přání pro Vás i nastavovat laye volné, v čemž hodlám zase trošku pokročit. :-) Naštěstí se situace uvolnila, stresující bod číslo jedna (a tím je samozřejmě uzavírání známek ve škole), odpadl a já jsem na sebe pyšná, protože se má snaha zúročila. :-) Neslibuju, že teď pojedu u počítače Non-stop, mám i svůj soukromý život, ale lepší, než dosud to bude určitě. ;-) Mějte se moc krásně, užívejte si pracovitého sluníčka, brouzdejte se bosí v létem prohřáté něžné trávě, vnímejte let motýlů kolem a možná potom mezi stromy objevíte v dáli i novou, krásnou říši se zámkem vaší fantazie, tak, jako v layi Letní slunovrat...ahoj! ;-)


Mezinárodní den layařů

20. dubna 2013 v 11:47 | Dincie
Ahojky! :-) Jestlipak víte, že právě dneska je slavný mezinárodní den všech layařů! Neboť právě a pouze datum 20. dubna patří k příležitostnému oslavení celoroční snahy, vytvořených děl a také radosti z nich! Mezinárodní den layařů má ale i další výhody. Například právě a pouze v tento den vám dávám unikátní možnost. Ne, zatím nemluvím o objednávce, ale spíše o menší akci z mé strany. ;-) :-) :-) Příští rok budou možná ještě jiné a lepší výhody nebo třeba žádné...těžko říct... :-D :-D :-D

Letošní výhoda :

Novinky na Portálu...

31. března 2013 v 11:34 | Dincie
Ahojte! :-) Za nějaký ten čas, který nám zase stačil v podobě SNĚHOVÝ VLOČEK (To je strašné! 8-O ) proletět za oknem, jsem udělala na Portálu pár úprav. Předně jsem trošku poměnila Stop-stav, ale změny jsou v tomto ohledu minimální - stále platí, že jak vy na mě, tak já na vás. :-D A dále jsem v menu zavedla boxík na tzv. nejnovější lay v kolonce volné, kde se můžete dozvědět, který lay třeba nebyl a nyní už je volný, protože jak víte, volné lay se neustále přesouvají z jedné kolonky do druhé. :-D A pokud třeba čekáte na nějaký konkrétní, třeba vám tento boxík jednou přinese příjemnou zprávu...;-) Mějte se krásně, ahojte. :-) ;-) :-)

Manekýnka číslo 5...BUDE! Slavnostní otevření už V. manekýnky...aneb nikdy neříkejte nikdy...:D

27. února 2013 v 14:15 | Dincie
Ahoj! :-D Tak nějak jsem se dopracovala ke skutečnosti, že budu i pátou manekýnku potřebovat. :-D Chtěla jsem někam nastavit nový lay (mimochodem už mám zase 2 nové, které se zde brzy objeví) a nechtělo se mi rušit některý ze současně nastavených, protože jejich specifickou kombinaci nastavení budu ještě potřebovat. :-) No...a Modrý návrh pro Srdce blogu dál chátral...a chátral...a každý den mi tiše a trpělivě říkal : "Co se mnou uděláš?" A tak jsem se slitovala (jsem nenapravitelný idiot) a řekla mu : "Tak dobře, můžeš si vzít pro začátek Králíka..." :-D A ejhle! Pátá manekýnka je na světě...asi bychom to měli nějak oslavit...protože doufám, že další kulaté číslo mého počtu manekýnek už opravdu nenadejde! :-D :-D :-D Ale už se bojím cokoliv říkat, popřípadě napsat, protože předtím jsem něco v tomto smyslu tvrdila taky...:-D :-D :D

Jak je to už dlouho...?

9. února 2013 v 21:30 | Dincie
Ahojte! :-) V úterý, 5 února, uběhly přesně tři roky od mého prvního laye na přání. :-D Je to neuvěřitelné, že už od prvního laye uteklo tolik času...a přestože jsem původně plánovala větší oslavu, bonusové výhody a zveřejnění tohoto článku v úterý...můžu být nakonec ráda, že vůbec dneska dopíšu článek...:-( Ale máme prázdniny, takže, hurá, hurá, hurá a jdeme dál. :-) Historicky první lay, kterým začala veškerá má současná layovací činnost, vlastnila Ewelyn Dark a jen díky tomu, že mě 5. února 2010 přemluvila, abych do celkem riskantní akce šla, máte dnes poměrně široký výběr volných layů a ti šťastnější i nějaký na přání. :-) (...) Začala jsem sice s prvními pokusy (Vodní víla, Jaro, Jil...) už dříve, ale zpětně musím uznat, že byly, ať nejsem macecha, minimálně moc velké. :-D Připadá mi to jako včera, ale na druhou stranu si uvědomuju, kolik lidí jsem za tu dlouhou dobu poznala, s kolika blogy si povídala, byla svědkem tolika konců bezvadných blogů i blogerů...a vždycky mě napadne, jak neúprosně jde čas prostě dál, neptá se, nečeká a nikdy neprohraje...(...) Tak snad se tady za rok zase sejdeme, nejlépe i za dva...:-D a snad se vám moje laye budou pořád líbit, i když vím, že se objevují i takoví, kterým připadají jiné, ale myslím si, že to je snaha každého - diferencovat se, takže pokud se mi to daří, pokládám to za pochvalu. Obecně je pro mě z laye nejdůležitejší záhlaví a takovým mým cílem je spojit obrázky tak, aby nebylo poznat, kde jeden končí a druhý začíná, aby splynuly v souvislý celek. Pokud ovšem kritizuje někdo, komu připadá za vrchol modernosti a půvabu, nasekat přes sebe dvacet sov, pak se není čemu divit. Taková kritika mě nutí pouze k myšlence politování jejího autora, ale každý má právo na svůj názor, že ano. :-) A rozhodně se svým layováním po takovém názoru nemíním přestat, takže i nadále bude Portál plnit svou funkci a představovat vám nově vytvořené laye...:-) Děkuju vám, vám všem, kteří občas nebo pravidelně, zajdete a potěší vás pohled na mé snažení, neboť to je oč tu běží a co mě motivuje jít dál. :-) Mějte se moc krásně, přeju vám jen to nejlepší, ahoj! :-) ;-) ;-)

Manekýnka číslo 5 už NEBUDE!

27. ledna 2013 v 18:53 | Dincie
Ahojky! :-) Stále se nabízí otázka budoucích dní se založeným blogem pro design Srdce blogu. Tedy můj modrý zkušební bloček. Co s ním dál? :-? Pokud si vzpomínám před rokem a půl jsem řešila stejnou otázku u dnes čtvrté manekýnky. Ale zvládat pět už se mi fakt nechce. Takže s nejvyšší pravděpodobností blog zruším. Pokud se tedy časem neobjeví ještě nějaká jiná alternativa...Nemám tyhle situace nevyužitých blogů ráda, když jenom visí v prostoru, nic pořádného na nich není, ale přesto si nárokují určitý počet myšlenek a starostí mojí hlavy...8-O

Co je to projekt KLK?

13. srpna 2012 v 15:00 | Dincie
Jedná se o možnost získat přednostně vyrobený lay mou rukou na přání až ho budete chtít udělat - využít kartu. :-) Žádné meze vaší fantazii. Jak kartu s cenou 1 laye získat? Stačí k tomu málo i hodně. :-) Musíte vyhrát v mnou vyhlášené soutěži, například uhodnout jako první o co přesně se jedná v aktuálním Hádejte copak to je? (Tady se dostanete na kompletní přehled, abyste vždycky viděli, které je aktuální. ;-) Pochopitelně se musíte zapojit ještě před vyhodnocením. Pokud uhodnete jako druzí a nebo x-tí, získáte alespoň diplomek s klikačkou). Když se vám to podaří náhodou a výhru v podobě kreditní layové karty nechcete nebo z nějakého důvodu nemůžete uplatnit, můžete ji darovat. ;-) Dobře si to ale rozmyslete, protože darovat lze jen jednou. (Aby stále nelétala od blogu k blogu...:-D ) Téma a styl provedení laye bude zcela na přání výherce...;-) Možnost se zapojit budete mít s každým novým hádáním vlastně až do odvolání...:-) Po té, co přibudou další soutěže, budu vás informovat...;-)
Výherci projektu KLK :

3. ?

(Projekt byl zatím realizován pouze dvakrát)

Upozornění pro všechny, kteří chtějí nastavit (nebo poslat) volný lay...

20. června 2012 v 15:29 | Dincie
Ahoj, mí drazí! Toto je důležité upozornění pro všechny, kteří se mnou spolupracují nebo brzy budou v : nastavování, posílání či vytvoření laye...,který mají objednaný a úpěnlivě na něj čekají. VŠECHNY tyto objednávky i nastavování budu průběžně řešit každý den, začátkem prázdnin počínaje. Něco málo vyřídím ještě předtím, ale nečekejte zázraky. Takže, pokud u mě máte objednaný lay nebo jste si některý vybrali z kategorie "volné laye", tak vás prosím o strpení s tím, že se na vás 100% dostane, protože vás mám všechny napsané. Mějte se krásně, zatím ahoj... ;-)

Pavučinka

15. dubna 2012 v 22:36 | Dincie
Ahoj! Konečně se změny výchozího laye dočkal i Portál...:-) Už tu změnu potřeboval, jen doufám, že k lepšímu...Snažila jsem se trochu zpřehlednit menu, ale trošku se mi to zvrhlo...ale to nevadí. :-DSnad...Zase jsem zavedla nové boxíčky na aktuálnější informace přímo o Portálu nebo do čeho se pouštím, co mám v plánu, na čem pracuju, atd...tak doufám, že to bude alespoň trošku lepší. :-D Ta slečna na pavučince se mi strašně moc líbila a tak jsem neodolala...je to vlastně první letní lay, který na Portálu kdy byl. Mimo něj už mu chybí pouze podzim...:-) Takže někdy v daleké budoucnosti bude Portál zdobit zase lay z tohoto ročního období, ale to až za hodně dlouho. Jarní kvítek tady byl od 24. února 2011, takže více, než rok...to už je myslím celkem slušný výkon na jeden lay..., ale je zase pravda, že byl můj oblíbený...:-) :-D :-)

Končím nebo se zblázním! :(

18. srpna 2011 v 13:11 | Dincie
AKTUALIZACE

(18. srpna 2011)

Je mi to líto, ale končím s layema na přání. Definitivně. Dodělám ještě staré a slíbené objednávky a jsem ochotna příjímat nové pouze od těchto uživatelů : (například) Moon Lustre, Tom, Labanda, Polgara, Gilandhel, Ewelyn Dark, Fender, Káťule, Alice, Awali, Lucerna, Vipinka, Bedřichová, Vipicka, Míša, Stánička a u těch, s kterými mám dobré zkušenosti z předchozí spolupráce. Také těm, jejichž téma mě zaujme, čili mi můžete objednávku zkusit poslat, ale když mě nepřesvědčíte, máte smůlu...Nechci mít z layování povinnost, kterou se v poslední době bohužel stalo. Honil mě čas, nešlo mi to a z layů se vytratila veškerá radost, kterou jsem v nich měla. Chtěla bych je dělat zase pro zábavu...:-) Jinak, volné laye jsou samozřejmě platné a k použití a já je budu rozšiřovat, takže si můžete laye vybírat i z této nabídky. Ono jejich upravení taky není až taková legrace...Takže tolik, kdo chce mít lay ode mne, musí mít téma, které by mě zaujalo a musí mě přesvědčit, že má smysl, abych mu ho dělala nebo v případě volných layů, upravovala...:-)


The Winter time...

29. listopadu 2010 v 22:06 | Dincie
The winter time - avatar 8

Zima je tady, sníh kupodivu taky, Portál chátrá a na hlavním blogu si vesele straší Lesní víluška. Prostě všechno při starém, takže jsem alespoň upravila Portál...předpokládám, že Winter time tady bude až do ledna, února...jen co vydrží sníh...takže na něj moc nekoukejte, ať se vám neokouká! :-D Otázka, jestli se těšíte na Vánoce mi příjde poněkud zbytečná, takže ji ani nebudu pokládat...já jenom doufám, že nepřijede babička...abych to opět upřesnila, že nepřijede ta druhá babička...jestli přijede, tak to budou nejhorší Vánoce za posledních 10 let!!! 8-O Mějte se krásně, hodně optimismu...achoj! Ode mě moc optimismu nečekejte, protože mám dvě její těžké návštěvy za sebou v krátkém intervalu 14 dnů... (nechápu, jak jsem to přežila) ale nejhorší je, že hrozí ty Vánoce...nebo alespoň další před nima, když jsme ji všichni radostně vyprovázeli ven, otočila se, usmála a řekla : "Brzo přijedeme zase a zase přespíme!" takže pátek, sobota a předtím horečné uklízení bylo prima! 8-O Ale to by jste museli zažít...Egypt má svých sedm ran, Caesar Bruta a my máme babičku!!! Obávám se, že není žádná špatná vlastnost, kterou by neztělesňovala nebo jí byla cizí...8-O

Co se týče layování, momentálně pracuji na layi pro Fendera, takže si zase nemyslete, že zahálím nebo na někoho z vás zapomínám, jedu pěkně podle pořadníku...:-D Achoj! :-D

The winter time - předělovačka 4

Hrozba času se odkládá...

30. března 2010 v 16:02 | Dincie
Fénix - avatar 5

Achoj!
Hrozba času se malinko odkládá, asi tak o týden, možná o dva... Mám před sebou těžký úkol, který bych chtěla splnit co nejlépe a tomu budu věnovat hodně svého času, takže by na Hrozbu času nezbýval čas...stane se...
Předělovačka

Avatar je z Fénixe a předělovačky ze Sluneční princezny...

Předělovačka

Trochu déle...

26. února 2010 v 9:26 | Dincie

Achoj! Rozhodla jsem se, že nechám Fénixe na blogu trochu déle... Je to taková prémie, protože je to můj nejoblíbenější lay....jak dlouho ještě nevím, ale pravděpodobně ještě asi další měsíc.... Mějte se peříčkově a užijte si Fénixe, dokud tady ještě je...! Achoj!


Já a laye...

5. října 2009 v 14:41 | Dincie

...Vždycky se mi líbily takové ty nádherné designy, nebo krásně pospojované obrázky......A toužila jsem něco tak nádherného umět taky vytvářet... Až když si moje kamarádka Hannah založila blog, kde vytvářela božsky krásný design jsem se dozvěděla, že jsou to vlastně layouty, nebo zkráceně laye... ...A tak jsem ji poprosila, jestli by mě layování nenaučila. Vytvořila pro mě dva úžasné laye a já jsem jen úžasle přihlížela (Lesní snění, Vánek u okna), ale pořád jsem moc nechápala co a jak...A tak přijela k nám domů, kde mi to všechno, včetně programu vysvětlila. Následující den jsem si zkusila vytvořit svůj první lay - Vodní vílu... Byla jsem z layování naprosto nadšená. U Vodní víly jsem strávila celý den a pořád jsem něco zkoušela...když se na to dívám zpětně, dělala jsem to možná zbytečně moc složitě a zdlouhavě, ale jedno bylo a je jisté - vytváření layů jsem si zamilovala!

Informativní...

27. září 2009 v 22:50 | Dincie

- Achoj! Takže laye by na tomto blogu jako design měly zůstat asi týden - 2 týdny, podle toho, jaká bude situace...

- Vždycky se lay nejdříve objeví na mojem hlavním blogu a potom ještě tady. Proto jsou to paměti z Říše Jil... Mějte se pohádkově! Achoj!
 
 

Reklama
Reklama

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter