Prohlédněte si...!

Prohlédněte si exluzivně : Setkání 2017!

29. října 2017 v 0:25 | Dincie
Ahojky! :-) Rozhodla jsem se po dlouhé době upravit původní lay na přání - Setkání - který mi připadal hodně velký, a tak jsem se ho rozhodla vylepšit a přetvořit tak, aby se mohl opět vrátit do palety VOLNÝCH layů, pravděpodobně podkategorie "Fantasy a fantazie"; a "Andělé a víly", kde bude zase volně k dispozici...:-) ;-) ;-)

Současně s tím se také dostává do mého projektu : " PROHLÉDNĚTE SI ! ", máte nyní zcela výjimečnou možnost si lay prohlédnout tak nějak "v praxi". :-D Tedy, jak vypadá se vším všudy jako nastavený na blogu. :-) V rámci tohoto projektu jsem design totiž s úpravou 2017 nastavila na III. manekýnku, kde určitý, blíže neurčený čas pobude, než ho vystřídá jiný lay (buď volný, nebo na přání). :-) Chcete-li tedy lay Setkání 2017 vidět, jak vypadá a co nabízí jako kompletně nastavený, máte právě nyní tu jedinečnou možnost...:-D ;-) :-)


Prohlédněte si exluzivně : Pampelišku!

6. srpna 2014 v 16:11 | Dincie
Ahoj! :-D Pokud vás zaujal, nebo jste přemýšleli nad volbou předchozího laye z projektu "Volný lay MĚSÍCE - Červenec", kterým byla tedy Princezna Pampeliška, máte nyní zcela výjimečnou možnost si ji prohlédnout tak nějak "v praxi". :-D V rámci tohoto projektu jsem ji totiž s úpravou 2014 nastavila na I. manekýnku, kde určitý, blíže neurčený čas pobude, než ji vystřídá jiný lay (buď volný, nebo na přání). :-) Chcete-li ji tedy vidět, jak vypadá a co nabízí jako kompletně nastavená, máte právě nyní tu jedinečnou možnost...:-D ;-) :-)(Prohlédnutí ukončeno)
---
Tento lay je :
 
 

Reklama
Reklama

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter